
Лампа LED APP832-CP GOLD
Метал, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED полилей. Подходящ за вътрешни помещения (IP20). Лесно управление с дистанционно управление (включено в комплекта). Може да се управлява и чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо с Android и iOS системи. Светилникът предлага възможност за плавно затъмняване и промяна на температурата на светлината. Температура на хроматичност: 3000K до 6500K. Функция за памет и режим на нощна светлина. Смяна на режимите и с обикновен стенен ключ. Може да управлява повече светилници с едно дистанционно. Вграден икономичен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3200 lm |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 225 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 |
| Ъгъл на лъча | 240 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Стил | Други |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Производител | NEDES |

Метал, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, модерни, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
С димер, ориенталски
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Ретро, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

Метал, без абажур, диаметър
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, с абажур
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер, с абажур
В наличност
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
