
Спот AURORA 4xGU10/10W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur, DIEGO Lamkur, AURORA Lamkur, AURELIA Lamkur |
| Производител | Lamkur |

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ориенталски
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
Дърво

За вграждане
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Дърво

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
