LED Крушка FILAMENT G125 E27/12W/230V 3000K
Описание на продукта
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 9.88 и с гаранция от 3 години.
ТипФиламент крушка/LED крушка
СтилВинтаж
ФормаГлобус
ЦокълE27
Входяща мощност12 W
Еквивалент на класическата крушка105 W
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток1521 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча300 °
Среден живот на ресурса20000 h
Брой цикли на превключване15000 ON/OFF
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Гаранционен срок24 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло
SeriesFILAMENT V-Tac
ПроизводителV-Tac
Подобни продукти
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки спираловиден филамент G125 4W 270 lm 2200K
87,91 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED крушки със спираловиден филамент G125 4W 270 lm 2700K
87,91 лв.
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED крушки G9 с 3 степени на димиране, опал, 4.5W, 500lm, 4000K
Комплект от 2 димируеми LED крушки G9 с 3 степени на димиране, опал, 4.5W, 500lm, 4000K
Комплект от 5 димируеми LED крушки G9 с 3 степени на димиране, опал, 4.5W, 500lm, 2700K
LED крушка ULTRAEFFICIENT FILAMENT Philips A60 E27/7,3W/230V 4000K
E27, LED
Комплект от 5 G9 LED лампа с нажежаема жичка 2.5W 240lm 2300K