
Eglo 900573 - LED RGBW Димируем панел за повърхностен монтаж BORDONARA LED/35W/230V + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентен димируем панел.Регулируема светлинна температура от 2700К до 6500К.Управлява се чрез приложението WiZ, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет.WiZ работи със съществуващия ви Wi-Fi рутер, не е необходим допълнителен портал за връзка.Мониторинг на енергията, приложението WiZ записва потреблението на енергия на вашето осветление.Управлявайте лампите си отвсякъде с помощта на смартфона си.Персонализирайте сцените си с предварително зададени динамични режими на осветление.Поддръжка на гласово управление с Google Assistant, Alexa или Siri.Лампата пести и не изморява очите ви.
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa, LED технолигия/Смарт осветление/Alexa |
| Еквивалент на класическата крушка | 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz, SUPERSLIM Wiz |
| Производител | WiZ |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Дистанционно управление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
