
Полилей за прикрепяне BRENDA 3xE27/60W/230V черен
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Luminex, който имаме на склад на цена 35.54 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex, BRENDA Luminex |
| Производител | Luminex |

230V, повърхностни светлини
В наличност
Ретро, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, 230V, накланяне
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Ретро, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност

