
Модерен прожектор черен със злато 4-светлина - Magno
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 61.57 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | PARIS Polux |
| Производител | Polux |

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка


230V, повърхностни светлини
В наличност

Индустриални
В наличност
Накланяне
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, модерни
В наличност
Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка



E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка