
Elstead BATH-AUSTEN4-PC - LED Лампа за баня AUSTEN 1xG9/3W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 197.93 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead, CONCORD Elstead, HUGOLAKE Elstead, AINSLEY Elstead, MALIBU Elstead, CORA Elstead |
| Производител | Elstead |

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
