
Модерна таванна лампа с тъмно сив абажур 25 см - Combi
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Sollux, който имаме на склад на цена 27.27 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Дървен декор | Дъб |
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | ZEKE Sollux, KEKE Sollux |
| Производител | Sollux |

Модерни
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Ориенталски
В наличност
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличност

Ориенталски
В наличност

Модерни

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

LED лампи, кръгъл
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, скандинавски, ориенталски
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
