
К-кт 2x LED Крушка Philips G4/1W/12V 2700K
G4, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 10.74 и с гаранция от 3 години.
| Цвят на светлината | Ежедневно бяло |
|---|---|
| Ecologic | Да |
| Цвят | Лилав |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Цокъл | R7s |
| Входяща мощност | 14 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Тип | LED крушка |
| Series | R7s Philips |
| Производител | Philips |

G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност

E27, LED, ECOlogic
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност