
Подова лампа на триножник, орехово дърво с бронзов велурен абажур 50см - Tripod Classic
Дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Asir, който имаме на склад на цена 40.50 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Дървен декор | Орех |
| Стил | Други |
| Тип | Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | AYD FLOOR LAMP Asir |
| Производител | Asir |

Дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Дърво, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, дърво
В наличност
Ключ за осветление, дърво

Модерни
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Дърво
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, скандинавски, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност

Дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
