
Ledvance - LED Екстериорен аплик със сензор SPOT LED/8W/230V IP55 бял
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя RED, който имаме на склад на цена 56.25 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Монтажен отвор | 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm, 55 mm/60 mm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище, Градина и пътеки/Стълбище |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Дълбочина на вграждане | 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Series | TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red, TESS Red, STAIRS Red |
| Производител | RED |

Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, ECOlogic
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност