
Osram-LED ORBIS таванно осветително тяло за баня със сензор, LED 15,5W/230V, Ø 30 см, IP44, бяло
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED осветление за баня за огледала. Монтажът се извършва в стената или в облицовките.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red, MIRROR Red, LEVIA Red |
| Производител | RED |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност
Квадратен
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност