
Zuma Line P0461-01A-L8L8 - LED Пендел LOYA LED/5W/230V черен хром
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 63.91 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Гаранционен срок | 12 месеца |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 31 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 450 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Тип | Висящ полилей |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Стил | Други |
| Series | LOYA Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
Метал
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, индустриални, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
С абажур
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Стъкло, метал, модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност

С димер, с абажур
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
