
Eglo 98033 - повърхностно монтиран Полилей BELSIANA 8xE27/40W/230V бяла
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лампа. Димируема, регулируема светлинна температура (2700-5000K). Функция памет. 3 светлинни режима (интериорен LED, екстериорен или пълно осветление). Включено е дистанционно управление.
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
|---|---|
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W |
| Температура на светлината | 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K |
| Общ светлинен поток | 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Входяща мощност | 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W, 51 W |
| Series | EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt, EDGING Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал

Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност