Продукти, които може да харесате
FARO 70690 - Външна Таванна лампа YEN 1xE27/60W/230V IP54
История на цените
- 30.04.2026 г. - 87,19 € / 170,53 лв.
- 10.01.2026 г. - 87,19 € / 170,53 лв.
- 5.03.2024 г. - 68,97 € / 134,89 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя FARO Barcelona, който имаме на склад на цена 76.86 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona, YEN Faro Barcelona |
| Производител | FARO Barcelona |
Препоръчва се

Таванна лампа черна с орехово дърво, включваща LED 3-степенно димиране 2-светлини - Kane
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление в стил Арт Деко, месинг с кехлибарено стъкло - Busa
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко черна с опушено стъкло - Busa
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 50см 3-светлина - Drum Duo
Стъкло, модерни
В наличност
Дизайнерски таванна лампа бежова - Bida
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличност
Класически плафон златен със стъкло - Медуза
Стъкло
В наличност
Индустриален плафон тъмно бронз 6 лампи - Сидни
Индустриални
В наличност
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло VIRELA LED/86W/230V 3000-6000K Ø 50 cm + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа черна вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с DIP превключвател - Keane
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Дизайнерски плафон черен с кехлибарено стъкло 6-светлина - Uvas
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Плафонен полилей LAVA 3xG9/8W/230V бронзов/опушено бежово
230V
В наличностБезплатна доставка
Japandi плафон бял 3 светлини - Multi Bida
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Индустриален таванен аплик черен IP44 2-светлина - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Ориенталски таванен аплик ратан 30 см - Tromma
Ориенталски
В наличност
Ръстичен таванен аплик бял 50 см - Drum Jute
Кръгъл
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа бяла 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа черна 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни, индустриални
В наличност
Таванна лампа бяла 40 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Дизайнерска таванна лампа черна с кехлибарено стъкло 4-светлина - Uvas
Стъкло
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Karel
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Модерна таванна лампа бронз кръгла - Facil
Модерни, кръгъл
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с кехлибарено стъкло - Bizle
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа месинг с кехлибарено стъкло 6 светлини - Ryan
Стъкло, модерни
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко бронзова с кехлибарено стъкло 12-светлина - Bianca
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Brilagi - LED Плафониера MOLINA LED/24W/230V дъб Ø 29 см
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност















