
Индустриален външен стенен аплик ръждясал кафяв IP44 - Ruben
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED екстериорна лампа с възможност за регулиране на яркостта и цвета на светлината.С RGB функция.Управлява се чрез приложението LEDVANCE SMART + WiFi, което можете да изтеглите безплатно на вашия смартфон или таблет.Приложението е съвместимо с iOS 9.0 или Android 4.4 и по-нови.Поддържа гласово управление - чрез Amazon Alexa или Google Home.QR кодът за изтегляне на приложението е в галерията.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Екстериорна лампа |
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/RGB |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W |
| Series | CASCADE Ledvance, GIFTFREE LAMP Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Производител | Ledvance |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Мед
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност






Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност







Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Керамика, плот за маса
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност