
33,95 €
66,4 лв.
Таванен прожектор в стил арт деко златист с розово стъкло 3-светлина - Vidro
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 42.56 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | TUNNO Globo |
| Производител | Globo |

Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, за вграждане, накланяне
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, бронз, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка