
Модерен прожектор черен със злато 4-светлина - Magno
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Изгоден комплект осветително тяло и 1x LED крушка E27/6W/230V. Модерно, дизайнерско и практично осветително тяло. Подходящо за дневна или коридор. Светлинният поток на LED крушката е 500 лумена, еквивалентен на 35 W традиционна крушка. LED крушката не е димируема. Подходящо само за вътрешна употреба (IP20).Гаранционен срок: 36 месеца.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Ecologic | Да |
| Цвят | Черен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Коридор |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Форма | Кръгъл |
| Series | JUPITER Polux, SPOTSPOT |
| Производител | Polux |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Рустик, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, дърво
В наличност

Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, индустриални, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност

Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка