
Brilagi - Спот MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 мм черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Series | MIA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V
В наличност
Индустриални, метал, дърво
В наличност
Индустриални
В наличност
Хром

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност

Стъкло, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Бронз, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Индустриални
В наличност

Рустик, стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
E27, LED
В наличност