
Redo 90156 - Екстериорна LED лампа за таван PONZA LED/18W/230V Ø 30 см IP65
Таванни светлини, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 68.42 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Таванни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm, 877 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Series | PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo, PONZA Redo, UP OUT Redo |
| Производител | REDO |

Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, таванни светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност


Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
