
37,56 €
73,46 лв.
Ledvance - LED RGB димируемо подшкафно осветление SLIM LED/4W/230V + DO
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
К техническото осветително тяло може да се закупи дистанционно управление.Настройка на здрач макс. 2 lx.Обхват на сензора до 10 м.Време на осветяване 5 сек. - 10 мин.Обхват на заснемане 300°.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа |
| Място | Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки, Гараж/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W, 400 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm, 5800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF |
| Напрежение | 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V, 180-265 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Степен на механична устойчивост | IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes, LNL Nedes, LNL324 Nedes |
| Производител | NEDES |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

