
Таванна лампа черна с дърво 3-светлинна регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Sollux, който имаме на склад на цена 18.60 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Тип | Спот |
| Място | Коридор |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | BLAKE Sollux |
| Производител | Sollux |

Модерни, дърво
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Бронз
В наличност

Модерни, за вграждане, бронз
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност