
Индустриален прожектор ръждиво кафяв с дърво наклонен 2-светлина - Gina
Индустриални, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Комплект от три вградени осветителни тела. Не е необходим Wi-Fi или адаптер. Настройва се чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS - AwoX Smart CONTROL. Топла бяла светлина 2700K - студена бяла 6500K. Избор от 16 милиона цвята - RGB. Плавно регулиране на яркостта (0-100%). Настройка на предварително избрани цветове. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветлението. Диско функция, която променя светлинната атмосфера според избраната от вас музика (по ритъм), съхранена на вашето мобилно устройство/таблет. Осветителните тела могат да се управляват едновременно с дистанционно и мобилен телефон. Дистанционното управление не е включено в комплекта - може да се закупи отделно.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Количество в опаковката | 3 |
| Монтажен отвор | 74 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1080 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | FUEVA-C Eglo |
| Производител | Eglo |

Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Бронз
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, за вграждане, бронз
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност