Гъвкавата настройка е много полезна, осигурява достатъчно светлина.
История на цените
- 28.05.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 26.04.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Подвижни | Да |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0 |
| Производител | Philips |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Brilagi - Спот SELE 4xGU10/30W/230V черен
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Brilagi - Спот SELE 2xGU10/30W/230V черен
230V, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Brilagi - Спот SELE 1xGU10/30W/230V черен
230V
В наличност
Спот TOP 1xGU10/10W/230V златист/черен
230V
В наличност
Прожектор в стил арт деко черен с димно стъкло и дърво - Vidro
Стъкло, дърво
В наличност
Модерен таванен прожектор черен 3-светлини регулируем - Triangle
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Кръгъл таванен прожектор тъмно бронзов GU10 50mm 2-светлинен - Stanley
Модерни
В наличностМодерен прожектор черен за 1-фазна релсова система, включително LED - Iconic Mark
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерен прожектор бежов с черен за релсова система 1-фазен GU10 35mm - Slimline Uzzy
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа черна с 2 светлини с възможност за накланяне - Lesly
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Brilagi - LED Спот MIA 1xGU10/30W/230V 100x80 мм черен
LED лампи, 230V
В наличност
Интелигентен повърхностно монтиран прожектор тъмно сив, накланящ се, вкл. WiFi GU10 - Rondoo Up
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерен таванен прожектор черен с бронз 4-светлина регулируем - Renna
Модерни, бронз
В наличност
Интелигентен таванен прожектор черен 4-светлини регулируем вкл. 4 Wifi GU10 50mm - Renna
Модерни
В наличност
Модерен прожектор черен за 1-фазна релсова система GU10 35mm - Slimline Uzzy
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Пендел BLACK APP609-1C
Метал
В наличност
Интелигентен таванен прожектор черен с дърво 3 светлини въртящ се и накланящ се вкл. Wifi GU10 50mm - Jeana
Модерни, дърво
В наличност
Модерен прожектор черен правоъгълен 2-светлина - Facil
Модерни
В наличност
Таванен прожектор черен със злато регулируем 2-светлина - Jeana Luxe
Модерни
В наличност
Модерен спот бежов с черно за 1-фазна релсова система - Slimline Avery
Модерни, LED лампи
В наличност
Таванен прожектор черен GU10 50mm 3-светлини вкл. подсветка и 3-посочен превключвател - Back Up
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерен черен прожектор за 1-фазова релсова система с LED - Magnetic Puk
Модерни, LED лампи
В наличност
Дизайнерски таванен прожектор бял GU10 70mm въртящ се и накланящ се - Vo
Модерни
В наличност
Заоблен таванен прожектор тъмен бронз 3-светлина регулируем - Veerle
Бронз, индустриални
В наличност
Модерно наземно петно бежово GU10 50mm въртящо се и накланящо се IP65 - Oneon
Модерни
В наличност
Brilagi - Спот SELE 4xGU10/30W/230V антрацит
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерно вградено прожекторно осветление тъмно сиво GU10 50mm регулируемо - Rondoo Up
Модерни
В наличност
Интелигентен повърхностно монтиран прожектор черен със стомана, включващ WiFi GU10 - Rondoo Up
Модерни
В наличност
Интелигентен вграден прожектор алуминий вкл. WiFi GU10 с възможност за накланяне - Qure
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличностМодерен 1-фазов релсов прожектор тъмно сив метал - Iconic Rondoo Up
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Кръгъл таванен прожектор тъмно сив GU10 50mm 3-светлинен - Stanley
Модерни
В наличност
Sollux SL.0063 - Спот QUAD 2 2xGU10/40W/230V черен
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Индустриална крушка GU5,3/MR16/20W/12V 2900K
GU5,3, MR16
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
