
Комплект от 3 LED крушки E27 с усукана жичка G95 прозрачни 5W 400lm 2200K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NBB, който имаме на склад на цена 2.85 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Форма | Глобус |
| Тип | Крушка за тежки условия/Класическа крушка |
| Тип крушка | A55 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Количество в опаковката | 1 |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Функция | Димируем |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 40 W |
| Общ светлинен поток | 415 lm |
| Среден живот на ресурса | 1000 h |
| Напрежение | 24 V |
| Series | SPECIAL BULB NBB, CLASSIC BULB NBB, CLEAR NBB |
| Производител | NBB |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, халогенни крушки
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност


Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност