
Rabalux 8359 - Външна, настенна лампа MANHATTAN 1xE27/60W/230V IP54
История на цените
- 4.04.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 14.09.2024 г. - 35,23 € / 68,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 38,3 € / 74,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен външен стенен дизайн в матово черно покритие. Крушката не е включена в комплекта.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux, MANHATTAN Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Подобни продукти


Philips 16483/93/P0 - LED външно стенен осветител BUSTAN 2xLED/4,5W IP44
Стенни лампи
В наличност
Philips 16483/93/P3 - LED външно стенен осветител BUSTAN 2xLED/4,5W IP44
Стенни лампи
В наличност
Philips 16484/93/P3 - LED Екстериорна лампа със сензор BUSTAN 2xLED/4,5W IP44
В наличност
Модерна външна таванна лампа черна 28 см IP44 - Flavi
В наличност
Philips 16484/93/P0 - LED екстериорна лампа със сензор BUSTAN 2xLED/4,5W IP44
В наличност
Brilagi - LED външно стенен осветител с сензор ARCELO LED/8W/230V IP54
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Zuma Line SJ20211-1W-Екстериорен аплик HARMONIA 1xGU10/35W/230V IP44 черен
230V
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/14W/230V IP54 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Eglo 96489 - LED Екстериорна Лампа за таван IPHIAS LED/16,5W/230V IP44
Таванни светлини, 230V
В наличност
Модерен наземни прожектор стомана 3-светлина IP65 - Tribus
В наличност
LED соларен стенен фенер с сензор LED/4,4W/3,7V 2200 mAh IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
LED соларна улична лампа със сензор STREET LED/20W/7,4V 3000/4000/6000K IP65 5400 mAh
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
LED соларен прожектор с датчик за движение LED/3,7V 1200mAh 4000K IP65 черен
Е слънчева
В наличност
Rabalux 77121 - LED Екстериорен аплик LAXA LED/14W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличност
Eglo 98711 - Външна LED лампа за стена CHINOA LED/10W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 77035 - LED таванно осветително тяло за баня INDRE LED/28W/230V IP54 черно
В наличност
Rabalux 77023 - LED Соларна лампа със сензор KORANA LED/6W/3,7V IP44
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Rabalux 77099 - LED външно стенно осветително тяло LUBLIN LED/10W/230V IP54 черно
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi-LED Външно стенно осветително тяло със сензор ANKLE LED/18W/230V 4000K IP65
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Ecolite Z1107/PIR-CR - LED Екстериорен аплик със сензор STYL LED/8W/230V IP44
230V
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа BENE LED/18W/230V Ø 22 см IP54
230V
В наличност
Quintiesse QN-HADRIAN-FS-OZ-CLEAR Външно осветително тяло HADRIAN 2xE27/40W/230V IP44 бронз
Бронз, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 77175 - LED соларна лампа TRILLO LED/0,3W/1,2V 800mAh IP65
В наличност
Ledvance - Екстериорен аплик ENDURA CLASSIC 1xGX53/12W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик ARCELO LED/8W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED външно осветление с сензор BENE LED/18W/230V пр. 22 см IP54
230V
В наличност
LED Екстериорен аплик BARI LED/10W/230V 4000K IP54 антрацит
Стенни лампи, 230V
В наличност
Deko-Light 731093 -LED Екстериорен аплик ERIDANI 13W/230V IP44 антрацит
Стенни лампи, 230V
В наличност
Ledvance - LED Външна, настенна лампа ENDURA LED/8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Searchlight - Външна LED лампа за стена DOOR LED/13,5W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/14W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
