
Searchlight - Външна LED лампа за стена DOOR LED/13,5W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Series | OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line, OUTDOOR LIGHT Zuma Line, HARMONIA Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


