
Комплект от 10 вградени прожектори бели & черни - Carree
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Класическо стенна лампа - насочваема. Крушката не е включена в комплекта.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Тип | Стенен спот |
| Стил | Старинен/Класически |
| Напрежение | 230 V |
| Цокъл | E14 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Място | Спалня |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | GRANDO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи, индустриални

Модерни, дърво
В наличност

Модерни
В наличност
Бронз
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност

Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка