
ONLI - LED Аплик TWIST LED/25W/230V 4000K черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна лампа за стенаЧудесна за осветяване на картина или огледалоВ комплекта влиза LED източник на светлина
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Входяща мощност | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Място | Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W, 56 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина |
| Series | PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux |
| Производител | Rabalux |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ретро
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
Стъкло, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ретро, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Метал
В наличност

Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка