
Luxera 62300 - LED осветление за картина DAKAR LED/10W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна лампа за стенаЧудесна за осветяване на картина или огледалоВ комплекта влиза LED източник на светлина
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W, 84 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Тип | Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux |
| Производител | Rabalux |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Метал
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка