
Rabalux 3907 - LED Лампа за картина PICTURE SLIM LED/8W/230V
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна лампа за стенаЧудесна за осветяване на картина или огледалоВ комплекта влиза LED източник на светлина
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Общ светлинен поток | 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm, 466 lm |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина |
| Series | GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux, GATEN Rabalux, PICTURE SLIM Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, 230V
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Метал
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка