
Вградено осветително тяло 1xGU10/MR16/10W/230V 9x9 см бяло
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED прожектор. Светлината може да се насочва според нуждите. Цвят на светлината: топло бяла. Енергийна ефективност: клас A. LED светлинен източник е включен в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Бежов |
| Общ светлинен поток | 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo, CORBERA Eglo |
| Производител | Eglo |

230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Рустик, стъкло
В наличност
230V
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Индустриални, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Индустриални, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност

Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка