
Интелигентен прожектор стомана с дърво вкл. WiFi GU10 регулируем - Emado
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 17.36 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Аплик |
| Стил | Винтаж |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1 |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | HILCOTT Eglo |
| Производител | Eglo |

Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Индустриални, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Рустик, стъкло
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност

Повърхностни светлини
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност
Модерни, за вграждане, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Хром

Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност