
Модерна таванна лампа сива 40 см със златен интериор - Drum
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Луксозен таванен осветител. Осветителят е украсен с кристали K5. Крушките не са включени в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Кристал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Форма | Квадратен |
| Място | Коридор |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Брой крушки | 3 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Series | AYANA Globo |
| Производител | Globo |

Модерни
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка

Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност