
Rabalux 77079 - LED соларна външна лампа LASSET LED/4,4W/3,7V IP54 антрацит
Със сензор за движение, е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външната стояща лампа използва една класическа крушка с цокъл E27 с мощност максимум 60W, която може да бъде заменена с енергийно спестяваща или LED крушка. Светилникът е подходящ за осветление на външни пешеходни пътеки, тераси, паркове, алеи около къщи, перголи, градини и др. IP=44 защита срещу тела >1mm, защитен срещу пръскаща вода. Източникът не е включен в комплекта.
| Видове външно осветление | Стоящи светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Стил | Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo, NAVEDO Eglo |
| Производител | Eglo |

Със сензор за движение, е слънчева
В наличност

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност



230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност


230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стоящи светлини, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Висящи светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност