Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Retlux - LED соларна лампа LED/1,1W/3,2V 1200 mAh 3000/4500/6500K IP65
14,42 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 14,78 € / 28,91 лв.
- 4.10.2025 г. - 14,78 € / 28,91 лв.
Описание на продукта
Соларна градинска лампа с колче и сензор за здрач.Приятно насочено надолу осветление и опция за пълно изключване. Регулируем цвят на светлината - дневна бяла, топла бяла или студена бяла. Напълно заредената батерия осигурява до 8 часа светене след здрач.Свети насочено надолу и не заслепява при минаване.Време на светене: до 12 ч.Тип акумулатор: LiFePO4 18650.Капацитет на батерията: 1200 mAh.
Спецификации
| Тип | Соларна лампа/Соларна лампа |
|---|---|
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,1 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,1 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4500 K/6500 K |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Напрежение | 3,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,1 W |
| Series | SOLAR Solight, SOLAR Extol |
| Производител | Retlux |
Препоръчва се

135 €
264,04 лв.
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
22,95 €
44,89 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
109 €
213,19 лв.
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
19,42 €
37,98 лв.
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
47,95 €54,95 €
93,78 лв.107,47 лв.
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Charlois
В наличност
53,31 €
104,27 лв.
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
45,95 €49,95 €
89,87 лв.97,69 лв.
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
32,95 €35,76 €
64,44 лв.69,94 лв.
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
31,95 €33,95 €
62,49 лв.66,4 лв.
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
26,95 €30,95 €
52,71 лв.60,53 лв.
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
39,95 €41,95 €
78,14 лв.82,05 лв.
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
16,95 €18,95 €
33,15 лв.37,06 лв.
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
16,95 €17,95 €
33,15 лв.35,11 лв.
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
20,95 €
40,97 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
74,58 €
145,87 лв.
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
21,95 €29,95 €
42,93 лв.58,58 лв.
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
19,95 €21,95 €
39,02 лв.42,93 лв.
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
35,95 €37,95 €
70,31 лв.74,22 лв.
Модерна външна подова лампа стомана с дървен принт 80 см IP44 - Malois
В наличност
135 €165 €
264,04 лв.322,71 лв.
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
38,95 €
76,18 лв.
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
63,95 €
125,08 лв.
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
20,95 €22,95 €
40,97 лв.44,89 лв.
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
164,88 €
322,48 лв.




























































