
Eglo 93365 - LED Екстериорна Стенна лампа PIAS 2xLED/2,5W/230V IP44
История на цените
- 5.04.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 15.01.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 4.10.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен стенен осветител. Цвят на светлината - топло бяло. LED източникът е включен.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Общ светлинен поток | 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Еквивалент на класическата крушка | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Входяща мощност | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo, PIAS Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Eglo 96013 - LED Екстериорна Стенна лампа ROBLEDO 2xLED/3,7W IP44
Стенни лампи
В наличност
Rabalux 8170 - Екстериорна Стенна лампа STUTTGART 1xE27/14W/230V IP44
230V, метал
В наличност
Ideal Lux - Екстериорен аплик BASE 2xGU10/28W/230V IP44 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Ledvance - LED Екстериорен аплик със сензор SPOT 2xLED/8W/230V IP55
Стенни лампи, 230V
В наличност
Telefunken 312704TF-LED Екстериорен аплик 2xLED/5,5W/230V IP44 сребрист
Стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 8263 - Екстериорна лампа INOX TORCH 1xE27/25W IP44
В наличност
Rabalux 8345 - Екстериорна лампа MILANO 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Telefunken 313904TF-LED Екстериорен аплик със сензор LED/16W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Steinel 069186 - Екстериорен аплик L 15 1xE27/60W/230V IP44 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED Екстериорна лампа LED/10W/230V 80сн 3000K IP65 бяла
230V
В наличност
LED Екстериорна лампа LED/10W/230V 80см 4000K IP65 бяла
230V
В наличност
Telefunken 313206TF - LED Екстериорен аплик 2xLED/8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Westinghouse 65793 - LED Димируема екстериорна лампа MARIUS 2xLED/8W/230V IP44
230V
В наличност
Steinel 009816 - Екстериорен аплик със сензор L 22 S 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
EGLO 22464 - Екстериорна лампа на сензор LATERNA 5 1xE27/60W/230V
В наличност
Shilo 7461 - Аплик KOBE 2xGU10/15W/230V бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Osram - LED прожектор със сензор ENDURA LED/30W/230V 3000K IP44
230V
В наличност
Ledvance - LED Екстериорен стенен прожектор със сензор FLOOD LED/27W/230V IP55
Стенни лампи, 230V, ECOlogic
В наличност
Eglo 93446 - Външно стенна лампа NAVEDO 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED Екстериорен прожектор със сензор NOCTIS LUX 2 LED/30W/230V 4000K IP44 бял
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Osram - LED подвесно ориентировъчно осветително тяло със сензор MOBILE LED/2,35W/5V
Със сензор за движение, висящи светлини
В наличност
Osram - LED прожектор ENDURA LED/50W/230V 3000K IP65
230V
В наличност
RED - R12013 - LED Екстериорна лампа за вграждане TESS LED/3W/230V IP54 бяла
230V
В наличност
Ledvance - LED Лампа за ориентация LEDSTIXX LED/0,6W/3xAAA
В наличност
Ledvance - LED Екстериорен аплик със сензор SPOT LED/8W/230V IP55 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Eglo 34006 - LED Екстериорен аплик със сензор CASILDA LED/6W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Екстериорна лампа ARTEO 1xE27/15W/230V IP44 50 см
230V
В наличност
EGLO 22144 - Екстериорна лампа LATERNA 4 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
LED осветително тяло за стълби с датчик за движение LED/3W/230V 4000K бяло
230V
В наличност
Eglo 79592 - Екстериорен аплик FIDELIDAD 1xE27/60W/230V IP44 хром
Хром, 230V
В наличност
EGLO 88744 - Пирон в земята CUBA
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
