
Luxera 61035 - Екстериорна Стенна лампа PRISMA 2xE27/11W/230V IP44
История на цените
- 4.04.2026 г. - 50,06 € / 97,91 лв.
- 1.05.2025 г. - 50,06 € / 97,91 лв.
- 28.02.2025 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 50,06 € / 97,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Luxera, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Максимална входяща мощност на източника | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera, PRISMA Luxera |
| Производител | Luxera |
Подобни продукти


Rabalux 77205 -LED соларно стенено осветително тяло MONTORO LED/0,06W/1,2V 300 mAh IP44
Е слънчева
В наличност
Kanlux 33690 - LED Лампа за вграждане GLASI LED/3W/230V 3000K IP44 бяла
230V
В наличност
Стенна лампа LORETO 1xG9/40W/230V сива
В наличност
Osram - LED прожектор със сензор ENDURA LED/50W/230V 3000K IP44
230V
В наличност
Steinel 069223 - LED Прожектор LS 150 LED/14,7W/230V 4000K IP44 бял
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Osram - LED прожектор ENDURA LED/50W/230V 3000K IP65
230V
В наличност
Osram - LED прожектор със сензор ENDURA LED/30W/230V 3000K IP44
230V
В наличност
EGLO 88139 - Екстериорна Стенна лампа CITY 1xE27/15W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
EGLO 22464 - Екстериорна лампа на сензор LATERNA 5 1xE27/60W/230V
В наличност
Steinel 069186 - Екстериорен аплик L 15 1xE27/60W/230V IP44 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Steinel 065270 - LED Прожектор със сензор LED/42,6W/230V 3000K IP44 бял
230V, метал
В наличностБезплатна доставка
EGLO 88142 - със сензор Екстериорна Стенна лампа CITY 1xE27/15W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Ecolite WALP03-60W/LED - LED Димируема лампа VELA LED/60W/230V + д.у.
230V
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен инфрачервен сензор за движение 180/360° 600W/230V IP65 бял
230V
В наличност
Philips 15387/31/16 - Екстериорна Стенна лампа MYGARDEN CREEK E27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Външен сензор за движение PIR B 180 ° 1200W / 230V IP44 бял
230V
В наличност
Steinel 065232 - LED Прожектор XLED ONE XL LED/42,6W/230V 3000K IP44 бял
230V, метал
В наличностБезплатна доставка
LED соларен прожектор с датчик за движение LED/3,7V 3000mAh 4000K IP65 бял
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Philips 15381/31/16 - Екстериорен аплик CREEK 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Paulmann 80000 - LED/1W осветително тяло TSARO 230V мат хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Steinel 067588-LED Прожектор със сензор LS 300 S LED/29,5W/230V 4000K IP44 бял
230V, метал
В наличностБезплатна доставка
LED2 - LED Екстериорен аплик FLAT 2xLED/3W/230V IP65 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Eglo 94139 - LED Екстериорен аплик NOCELLA 2xLED/2,5W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Екстериорен инфрачервен сензор за движение 360° 1000W/230V IP65 бял
230V
В наличност
Rabalux 8753 - Екстериорна Стенна лампа NORVICH 1xE27/60W/230V IP43 бяла
Стенни лампи, 230V
В наличност
Kolarz 0290.61 - Стенна лампа STIEGEL 1xE27/60W/230V
230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 8874 - LED Екстериорна Стенна лампа MARIBOR LED/12W/230V IP65
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
LED Екстериорен аплик LED/17W/230V 3000K IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Eglo 98747 - Външна LED лампа за стена TREVIOLO 2xLED/2W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Osram - LED соларно стеннo осветително тяло със сензор DOORLED LED/3W/3,3V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Eglo 97258 - Екстериорна Стенна лампа със сензор MANERBIO 1xE27/60W/230V бяла IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
