
Eglo 98747 - Външна LED лампа за стена TREVIOLO 2xLED/2W/230V IP44
История на цените
- 4.04.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 18.04.2025 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 10.01.2025 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 16.08.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 7.03.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Екстериорен стенен спот BOSTON 1xGU10/10W/230V IP44
230V
В наличност
LED соларен прожектор с датчик за движение LED/3,7V 3000mAh 4000K IP65 бял
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Екстериорен инфрачервен сензор за движение 180/360° 600W/230V IP65 бял
230V
В наличност
LED Екстериорен аплик LED/17W/230V 3000K IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенна лампа LORETO 1xG9/40W/230V сива
В наличност
LED2 - LED Екстериорен аплик FLAT 2xLED/3W/230V IP65 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Сензор за движение PIR 1200W/230V
230V
В наличност
Стенен спот с USB зарядно 1xGU10/35W/230V бял
230V
В наличност
Telefunken 312204TF - LED Екстериорен аплик LED/14W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 8011 - Външно стенно осветително тяло PUEBLO LED/1,6W IP65
Стенни лампи
В наличност
Zambelis E182 - LED Екстериорна лампа за стълбище LED/1,5W/230V IP54 бял
В наличност
Zambelis E150 - Екстериорен аплик 1xGU10/15W/230V IP54 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Nordlux - Екстериорен аплик FRONT 1xGU10/28W/230V IP44 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Philips - Външно стенно осветително тяло FYLX 1xGU10/5W/230V бяло IP44
230V
В наличност
Philips 15381/31/16 - Екстериорен аплик CREEK 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Rabalux 77076 - LED Екстериорен аплик MATARO LED/10W/230V IP54 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED прожектор със сензор LED / 20W / 265V 1800lm бял IP65
В наличност
Steinel 069223 - LED Прожектор LS 150 LED/14,7W/230V 4000K IP44 бял
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Rabalux 77096 - LED Екстериорен аплик ANDELLE LED/10W/230V IP54 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Ideal Lux - Екстериорен аплик ANDROMEDA 2xE27/60W/230V IP55 сив
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенна лампа HELIOS 1xE27/60W/230V бяла
В наличност
Стенна лампа LEO LINE 1xE27/60W/230V бяла
В наличност
Osram - LED соларно стеннo осветително тяло със сензор DOORLED LED/3W/3,3V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Ideal Lux - LED Лампа за алея ROCKET LED/3W/230V CRI 90 IP65 матов хром
Хром, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Osram - LED прожектор ENDURA LED/50W/230V 3000K IP65
230V
В наличност
Philips 15387/31/16 - Екстериорна Стенна лампа MYGARDEN CREEK E27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 77205 -LED соларно стенено осветително тяло MONTORO LED/0,06W/1,2V 300 mAh IP44
Е слънчева
В наличност
Steinel 067588-LED Прожектор със сензор LS 300 S LED/29,5W/230V 4000K IP44 бял
230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа бяла с LED 2-светлина сензор за движение - Simon
В наличност
LED външно таванно осветление LED/6W/230V 4000K IP54 бяло
230V
В наличност
Immax 08521L - LED външно стенно осветително тяло LUXLINE 6W/230V 3000K IP54 бяло
Стенни лампи, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
