
Rabalux 3853 - Лампа за таван HARMONY LUX 2xE27/60W/230V
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна LED лампа, подходяща за всекидневната. Регулируема с помощта на стенен димер (не е включен в комплекта). Благодарение на LED технологията спестявате до 80 % от разходите за енергия. Гаранционен срок 5 години БЕЗПЛАТНО.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Функция | Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия, Димируем, без димер/LED технолигия |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips, VAGA Philips |
| Производител | Philips |

Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Атипичен
В наличностБезплатна доставка
Кристал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

