
Индустриална крушка E27/28W 2800K
E27
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Температура на хроматичността 2800K - цветът на светлината е топло бяло. Халогенна икономична крушка за общо осветление. Илюминация, живот 2000ч. За индустриално използване.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Входяща мощност | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Общ светлинен поток | 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Функция | Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем |
| Температура на светлината | 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100 |
| Тип | Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка, Крушка за тежки условия/Халогенна крушка |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип крушка | P45, P45, P45, P45, P45, P45, P45, P45, P45, P45, P45, P45 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Производител | NBB |

E27
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, халогенни крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, халогенни крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
