
LED крушка 1xE27/2,5W/230V 3000K топла светлина
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Цветна температура 2800K - топло бяло светло.Замяна за крушка 60W, живот 2000h.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Напрежение | 230 V |
| Входяща мощност | 42 W |
| Общ светлинен поток | 320 lm |
| Тип | Халогенна крушка/Крушка за тежки условия/Крушка за прожектор |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Функция | Димируем |
| Температура на светлината | 2800 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Цокъл | E14 |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Тип крушка | R50 |
| Series | R50 BULBS NBB |
| Производител | NBB |

LED
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27
В наличност
E14
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, халогенни крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка