
Elstead - Екстериорен аплик HEREFORD 1xE27/100W/230V IP43
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Ширина на осветителното тяло от стената е 240 мм.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Защита срещу проникване | IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23 |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Series | SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo, SAN TELMO Eglo |
| Производител | Eglo |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, ECOlogic
В наличност
230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, ECOlogic
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка


Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, ECOlogic
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
