
Eglo 78202 - LED таванен плафон FUEVA LED/16,5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенното таванно осветително тяло ASPEN впечатлява с прост и елегантен дизайн, допълнен от бяло оцветяване.Осветлението е изключително подходящо за осветление на баня, тъй като разполага с IP44 защита. Ширината на осветителното тяло е 280mm.Крушките не са включени в доставката.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent, UP WHITE Prezent, ASPEN Prezent |
| Производител | Prezent |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка