






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Докосване на естествени материали в издръжливо и модерно покритие? Заложете на марката Flair Rugs . Тяхната разнообразна гама от дизайни ще ви спечели, както и ласката на плътно изтъкания косъм и качествените влакна. Не се притеснявайте, ако килимът лежи малко плоско през първите няколко седмици. Това е често срещана характеристика на вълнените килими, която ще се успокои след около първия месец. Не издърпвайте нишките от килима, а просто ги отрежете.
| Ширина: | 60 cм |
|---|
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Видове килими | Пътеки |
| Форма на килима | Нетипични |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм, Къс косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Цвят | Оранжев |
| Материал | Памук, Вълна |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Плътност | 1700 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 1.84 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв/с ресни |
| Вид косъм | Букле |
| Модел | На раета |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/ръчно изработен |
| Грижа | Обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/само професионално почистване/не накисвайте/почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати/не препоръчваме продължителен контакт с вода |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Flair Rugs |

50×210 cм, пътеки, индустриални
В наличност
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Пътеки, модерни, рустик
В наличност
160×230 cм, модерни, от полипропилен

⌀ 240 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Модерни, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
120×180 cм, модерни, рустик
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
120×170 cм, модерни, скандинавски

160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
⌀ 140 cм, скандинавски, килими за дома

80×150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Модерни, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност

130×160 cм, зима
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик


130×160 cм
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм
В наличност
50×56 cм, стъкло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
С вакуум, монтиран на стена, диаметър
В наличност
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност