
Halo Design 747597 - димируема презареждаема LED лампа MOON LIGHT LED/2,7W/2600 mAh кремава
История на цените
- 1.04.2026 г. - 90,5 € / 177 лв.
- 27.03.2026 г. - 90,5 € / 177 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Дизайнерска преносима настолна LED лампа. С докосване на горната част на лампата лесно се регулира яркостта в 3 степени (10 / 50 / 100 %). Време за зареждане: 6-7 ч. Време на работа при едно зареждане: до 10 ч. Вградена литиево-йонна батерия с капацитет 2600 mAh. Зареждане с включения в комплекта USB-C кабел.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Капацитет | 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh, 2600 mAh |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Жавот на батерията | 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W, 2,7 W |
| Series | MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design, MOON LIGHT Halo Design |
| Производител | Halo design |
Подобни продукти


Nordlux - LED с регулируема яркост. Презареждаема сензорна настолна лампа MIRANO LED/3W/3,7V розова
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
ByRydens 4024530-5504 - Настолна лампа LEAN ON ME 1xE27/8W/230V в кремав цвят
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Globo 24868B - Настолна лампа JANIE 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Briloner 7510013-LED RGB Димируема настолна лампа CALIDA 2,5W/5V IP44 1200mAh бронзова
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Настолна лампа HELEN 1xE27/15W/230V кремава
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Globo 58487S - LED димируема сензорна презареждаема настолна лампа DIXON 1,5W/5V 2200 mAh бежова
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Nordlux - LED димируема презареждаема настолна лампа ELLEN LED/2,8W/3,7V IP44 бяла
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Nordlux - Настолна лампа ELLEN 1xE14/40W/230V бежова
Ключ за осветление
В наличност
Настолна лампа INER 1xE14/40W/230V бежова
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа POPPY 1xE27/25W/230V розова
В наличност
Настолна лампа МОНЦА, крем, абажур Шинц Крем, 1xE27

Настолна лампа бяла акумулаторна с LED и димер IP54 - Jude
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Halo Design 800773 - LED димируема презареждаема настолна лампа HYGGE LED/3W/4000 mAh IP54 кремава.
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Serving Utencils - Информационна табелка за блок маса Silver (HC-931037)
Метал
Безплатна доставка
Настолна лампа OSLO 1xE27/15W/230V бор/бял
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Eglo 96658 - LED настолна лампа ALVENDRE с възможност за димиране LED/12W/230V
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Nordlux - Регулируема LED акумулаторна сензорна настолна лампа MIRANO LED/3W/3,7V бежова
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Настолна лампа HELEN 1xE27/15W/230V бяла/златиста
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Duolla - Настолна лампа CANNES 1xE14/15W/230V Ø 20 см сребрист/меден/бял
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи бели с димер и презареждащи се - Murdock
С димер
В наличност
LED Димируема настолна лампа с лупа LED/10W/230V бяла
LED лампи, ключ за осветление, стъкло
В наличностБезплатна доставка
Immax 08497L - LED външна соларна лампа, димируема, 4W, 5V, 3600mAh, IP44
LED лампи
В наличност
Настолна лампа PIANO NATUR 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED Настолна лампа CHICO LED/4,5W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи за външно бежови с бяло с включени акумулаторни LED - Haard
В наличност
Spot-Light 72729174 - Настолна лампа CASIOPEA 1xE27/40W/230V дъб
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
Настолна лампа INER 1xE14/40W/230V розов
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Aigostar - Настолна лампа 1xE14/40W/230V кафяв/бял
В наличност
Halo Design 746996 - Настолна лампа CANDY MINI MUSH 1xG9/25W/230V Ø 17 cm бяла
В наличност
Schöner Wohnen 11726-39 - Настолна лампа ALI 1xE14/15W/230V сива
В наличност
LED регулируема настолна лампа 1,5W 5V 2700-5700K IP54 бяла
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
REA-P7841 - Душ комплект с батерия ARGUS, четкано златно покритие
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка