
LED Настолна лампа CHICO LED/4,5W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолната лупа е идеален помощник в домове, работилници, офиси и много други работни места. Тя е подходяща за работа с електроника и за инспекционни дейности. Регулируемата стойка позволява прецизно и удобно регулиране на лупата. Благодарение на икономичната LED подсветка лупата може да се използва дори при лошо осветление или като настолна лампа. Регулируема температура на светлината и контрол на яркостта.Сензорно управление.Оборудвана с капак за обектива.Дръжка за удобен захват на лупата.Дълго рамо за голям диапазон на движение.Висококачествена стъклена леща.Брой SMD LED диоди: 96 бр. (48 бр. топло бели + 48 бр. студено бели).Диаметър на лещата 125 mm.Брой диоптри: 5.Увеличение: 2,25x.Стойка за позициониране със скоба.Максимална монтажна ширина: 60 мм.Дължина на рамото на стойката: 400 мм (панта - панта).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Материал на лампи и аплици | Стъкло |
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Тип | Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика, Настолна лампа/Оптика |
| Място | Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис, Всекидневна стая/Офис |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti, MAGNIFIER Geti |
| Производител | Geti |

LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло


Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото, метал
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, стъкло
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
