
Rabalux 5498 - LED За баня Точково осветително тяло STEVE 2xGU10/50W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Argon, който имаме на склад на цена 68.43 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението | За вграждане |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Монтажен отвор | 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm, 130 mm |
| Дълбочина на вграждане | 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Тип крушка | AR111, AR111, AR111, AR111, AR111, AR111, AR111, AR111, AR111, AR111, AR111, AR111 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon, OLIMP Argon |
| Производител | Argon |

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, метал
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
230V
В наличност
Рустик, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

LED лампи, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, хром, стъкло

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличностБезплатна доставка
Хром, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка