
Комплект от 5 модерни вградени прожектора стомана - Rondoo
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 18.14 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Монтажен отвор | 65 mm |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,5 W |
| Количество в опаковката | 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 345 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,5 W |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Дълбочина на вграждане | 53 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Series | RECESSED Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Мед, 230V
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност