
Aigostar - LED Димируем преносима нощна лампа LED/1W/5V 6500K+ USB
Нощни лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ledvance, който имаме на склад на цена 21.03 и с гаранция от 3 години.
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm, 20 lm |
| Тип | Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа |
| Функция | RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия, RGB/Сензорно управление/LED технолигия |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски |
| Място | Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая |
| Метод на свързване | USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии, USB/С батерии |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Series | ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance, ANIMAL Polux, TOUCH Ledvance |
| Производител | Ledvance |

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност


Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Детски полилеи
В наличност



Детски полилеи
В наличност

Детско стенно осветление
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Детско стенно осветление
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност



⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Дърво, без колела, с маса
В наличност

Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка